Sensacija: per aukštų vartų problema šveicarams gali kainuoti pergalę

Per aukšti vartai gali kainuoti pergalę

Praėjusį savaitgalį Lietuvos futbolo rinktinė FIFA Pasaulio čempionato atrankos rungtynėse pralaimėjo Šveicarijos nacionalinei komandai, tačiau šių varžybų rezultatas dar nėra galutinis.

Nepaisant to, kad Lietuvos futbolininkai pirmajame atrankos turnyro susitikime rezultatu 1:0 turėjo pripažinti Šveicarijos rinktinės pranašumą, gali būti, kad dėl skandalu tapusios „iškilusių“ vartų problemos rungtynių pradžioje – šveicarams bus anuliuota pergalė ir įskaitytas techninis pralaimėjimas.

Turėtume priminti, kad prieš rungtynių akistata Šveicarija-Lietuva buvo pamatuotas vartų aukštis, o atlikus reikalingus matavimus, paaiškėjo jog vartai yra padidėją net aštuoniais centimetrais. Atsakingi asmenys šį klausimą ėmėsi spręsti prieš pat rungtynių pradžią, susitikimo pradžia vėlavo daugiau nei penkiolika minučių, o tokie trikdžiai nepraslydo pro FIFA delegacijos akis.

Jau beveik neliko abejonių, kad dėl šio nesusipratimo ir laiku neparuoštos aikštės rungtynėms šveicarams bus skirta 30000 tūkstančių eurų bauda, o techninio pralaimėjimo įskaitymą ir pergalės anuliavimą prieš Lietuvos rinktinę spręs speciali FIFA drausmės komisija.

Jei FIFA drausmės komisija Šveicarijos rinktinei skirtų techninį pralaimėjimą, tokiu atveju Lietuvos futbolo rinktinė atsidurtų antroje turnyrinės lentelės vietoje.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts