Slovakija minimaliu skirtumu palaužė mažumoje likusią Lenkijos rinktinę

Pirmadienio vakarą Europos futbolo čempionate kovas pradėjo E grupėje rungtyniaujančios Lenkijos ir Slovakijos nacionalinės rinktinės. Po penkerių metų pertraukos į Europos čempionatą sugrįžę slovakai 1:2 palaužė mažumoje likusius Lenkijos futbolininkus.

Rungtynes abi komandos pradėjo apylygiai. Nors kamuolį mačo pradžioje neženkliai ilgiau kontroliavo lenkai, vis tik pirmieji vartininko budrumą patikrino slovakai, kai Ondrejus Duda 14-ąją minutę atliko galingą smūgį vartų link, tačiau kamuolys tikslo nepasiekė. Po 4 minučių slovakai surengė dar vieną reidą prie Lenkijos rinktinės vartų. Du Lenkijos rinktinės gynėjus apžaidęs Robertas Makas atliko stiprų smūgį į vartininką, o nuo pastarojo atsimušęs kamuolys atsidūrė tinkle,  o Slovakai išsiveržė į priekį 1:0.

Nors pirmajame kėlinyje lenkams išlyginti rezultato nepavyko, vis tik po ilgosios pertraukos Lenkijos ekipa į aikštę žengė ženkliai labiau užsivedę ir jau 30-ąją antrojo kėlinio sekundę Maciejus Rybusas atliko puikų perdavimą Karoliui Linetty, o pastarasis nukreipdamas kamuolį į vartus išlygino rezultatą 1:1.

Nors antrojo kėlinio pradžioje Lenkijos rinktinės futbolininkai absoliučiai dominavo aikštėje 62-ąją minutę antrąją geltoną kortelę užsidirbo Gezegorzas Krychowiakas ir paliko savo komandos draugus rungtyniauti mažumoje. Žaidėjo pranašumu pasinaudodami slovakai jau 69-ąją minutę po Milano Skriniaro įvarčio išsiveržė į priekį 2:1.