„Tottenham“ rungtynių pabaigoje išplėšė lygiąsias prieš „Norwich“

19 val. 30 min. Anglijos „Premier“ lygoje įvyko dar dvejos intriguojančios 20-ojo turo rungtynės.

Vėl taškus prarado Londono „Tottenham“ komanda, kuri išvykos rungtynėse prieš „Norwich“ turėjo tenkintis lygiosiomis.

Jose Mourinho auklėtiniai rungtynes pradėjo blankiu žaidimu ir už tai buvo nubausti – 18-ąją minutę varžovų klaida aikštės viduryje pasinaudoję šeimininkai įgijo pranašumą. Savo puikų reidą įvarčiu užbaigė Mario Vrančičius.

Antrajame kėlinyje „Spurs“ jau rodė geresnį žaidimą ir 55-ąją minutę rezultatas tapo lygus – puikiu baudos smūgiu Timą Krulį nuginklavo Christianas Eriksenas.

Visgi jau po šešių minučių šeimininkai susigrąžino pranašumą, kai ne vietoje atsidūręs Serge'as Aurier nukreipė kamuolį į savo vartus.

Vėliau „Tottenham“ komandai teko kaip reikiant paplušėti, tačiau 83-ąją minutę Harry Kane'ą užsidirbo 11 m. baudinį ir jį realizavęs išgelbėjo komandą nuo pralaimėjimo.

„Tottenham“ po šio turo gali nukristi į aštuntąją poziciją. Tuo tarpu „Norwich“ su 13 taškų lieka paskutinėje vietoje.

Kitoje dvikovoje trijų iš eilės nelaimėtų rungtynių seriją nutraukė antroje vietoje žygiuojanti „Leicester City“. Be savo lyderių žaidusios „lapės“ 2:1 pranoko „West Ham“.

„Leicester“ į pergalių kelią grąžino Kelechi Iheanacho ir Demarai Gray'aus įvarčiai. „Lapės“ bent laikinam nuo lyderių sumažino atsilikimą iki 10 taškų.