V.Dambrauskas ir toliau įrodinėja, jog yra geriausias Lietuvos futbolo treneris

V.Dambrauskas tęsia idealu naujos karjeros startą

Valdas Dambrauskas ir toliau tęsia idealu naujos karjeros startą Kroatijoje. Splito „Hajduk“ treniruojančiam lietuviui šįvakar jau buvo trečiosios rungtynės prie klubo vairo ir visos jos baigėsi pergalėmis.

V.Dambrausko auklėtiniai šiandienos namų rungtynėse rezultatu 4:0 nugalėjo Pulos „Istra“ ekipą. Futbolo strategui iš Lietuvos tai buvo didžiausia pergalė su „Hajduk“ klubu, o toks rezultatas komandai padėjo pakilti į trečiąją turnyrinės lentelės vietą.

„Hajduk“ nuo pirmųjų varžybų minučių aikštėje dominavo visais žaidimo aspektais. Įdomiausia, jog lietuvio treniruojama ekipa idealiai išnaudojo susikurtas progas – visi keturi smūgiai į vartų plotą buvo sėkmingai realizuoti bei pavirto įvarčiais.

Pirmieji du įvarčiai į Pulos „Istra“ komandos vartus skriejo dar pirmajame kėlinyje – 11 ir 27 minutėmis. Nors antrajame kėlinyje atrodė, jog viskas jau baigta – 70: ir 90+2 minutėmis „Hajduk“ futbolininkai pridėjo dar du taiklius smūgius ir galutinis varžybų rezultatas tapo triuškinančiu.

Primename, kad po šios užtikrintos pergalės V.Damdrauskas su savo auklėtiniais yra surinkę 30 taškų ir bent jau laikinai pakilo i trečią lygos vietą.