„Žalgiris“ UEFA Konferencijų lygos atrankos antrajame etape patyrė triuškinantį pralaimėjimą

Kauno „Žalgiris“ UEFA Konferencijų lygos antrąjį atrankos etapą pradėjo triuškinančiu pralaimėjimu. Roko Garasto auklėtiniai namuose net 5:0 patyrė pralaimėjimą prieš „The New Saints“ futbolininkus.

Lietuvos ekipa rungtynes pradėjo tragiškai ir jau aštuntąją minutę Leo Smithas tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į Deivido Mikelionio saugomus vartus. 34-ąją minutę svečių pranašumą padvigubino Danielis Daviesas, kuris smūgiu galva dar kartą pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir rezultatas tapo 2:0.

Užsivedę Velso futbolininkai po dviejų pelnytų įvarčiu dar labiau pasileido į priekį ir jau 38-ąją minutę Danielis Daviesas pelnė trečiąjį savo komandos įvartį. Pirmajame kėlinyje gyvybės ženklų neberodęs „Žalgiris“ 40-ąją minutę nesugebėjo sulaikyti Declano McManuso, o pastarasis ketvirtą kartą rungtynėse pasiuntė kamuolį į žalgiriečių vartų tinklą, o rezultatas tapo 4:0.

Antrajame kėlinyje „Žalgiris“ parodė charakterį ir sukūrė keletą pavojingų epizodų prie svečių vartų. 81-ąją minutę kauniečiams pavyko pralaužti „The New Saints“ ekipos gynybą, o įvartį pelnė Choco, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę, o rezultatas ir toliau išliko 4:0. Galutinis taškas rungtynėse padėtas 87-ąją minutę, kai Jordanas Williamsas tolimu smūgiu penktą kartą nuginklavo Deividą Mikelionį.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos liepos 27 d. Velse.