Lietuvos ledo ritulininkai pasaulio čempionate startavo pergalingai

Lietuvos ledo ritulio rinktinė pasaulio ledo ritulio čempionato IB divizioną pradėjo pergale. Kauno „Žalgirio“ arenoje lietuviai 3-0 pranoko Kroatijos ritulininkus.

Pirmąjį kėlinį lietuviai užbaigė itin aukštomis natomis, kadangi likus 6 sekundėms įvartį įmušė Tadas Kumeliauskas.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui Lietuvių persvarą padvigubino Emilijus Krakauskas, kuris buvo pirmas prie atšokusio ritulio, kurį prieš save atmušė vartininkas.
Na, o trečiąjį įvartį antrojo kėlinio pabaigoje įmušė Ilja Četvertakas.

Lietuvos rinktinėje oficialiai debiutavo 45-erių legendinis gynėjas Darius Kasparaitis. Geriausiu komandos žaidėju buvo pripažintas T. Kumeliauskas.