MMA blogiukas C. McGregoras pranešė apie karjeros pabaigą (VIDEO)

Mišrių kovos menų (MMA) žvaigždė Conoras McGregoras antradienį paskelbė, kad baigia savo karjerą šioje sporto šakoje.

"Sveiki visi, turiu trumpą pranešimą. Šiandien nusprendžiau pasitraukti iš sporto formaliai žinomo kaip "mišrieji kovos menai". Linkiu savo visiems buvusiems kolegoms sėkmingai tęsti pasirodymą turnyruose. Dabar jungiuosi prieš savo kolegų, jau baigusių karjerą", – savo soc. paskyroje parašė C. McGregoras.

Paskutinę savo kovą C. McGregoras UFC ringe turėjo 2018 metų spalį, kai daug dėmesio sulaukusioje dvikovoje pralaimėjo rusui Chabibui Nurmagovedovui.

UFC prezidentas Dane'as White'as šį airio sprendimą aiškinimo taip: "Jis turi pinigų, kad galėtų pasitraukti ir tai yra visiškai logiška. Jeigu aš būčiau jis – taip pat pasitraukčiau. Jis traukiasi iš kovų, o ne iš darbo. Jis bus užimtas dėl viskio verslo ir esu tikras, kad turės kitų būdų, kaip save užimti. Jį stebėti buvo velniškai linksma ir šiame sporte padarė neįtikėtinų dalykų. Esu labai dėl jo laimingas ir stebėsiu, koks jis sėkmingas bus už narvo ribų."

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts