A. Gelažninkas patyrė avariją ir turėjo trauktis iš varžybų

Arūnas Gelažninkas

Lietuvoje neseniai išgarsėjęs motociklininkas Arūnas Gelažninkas, sausio mėnesį laimėjęs Dakaro „vienišių“ grupės varžybas motociklu, patyrė traumą varžybose Azijoje.

Dubajuje vykstančiose „International Baja“ varžybose jis buvo įsitaisęs geriausių motociklininkų penkete ir varžėsi dėl gerų pozicijų, kuomet lygioje trasos vietoje „pasigavo“ duobelę ir vertėsi per galvą.

„Kritau tiesiog tiesiojoje. Buvo baltos kopos, nelabai matėsi duobės. Viena duobė buvo tiesiog per gili, bandžiau kelti priekį, bet visas motociklas susmigo ir verčiausi per galvą“, – žurnalistams pasakojo nukentėjęs 35 metų lenktynininkas.

Vienam iš varžovų padėjus atkelti nugriuvusį motociklą, kauniečiui pavyko pasiekti finišą, tačiau lenktynių tęsti nebebuvo įmanoma dėl patirtų veido sužalojimų, kelio traumos.

„Varžybos man jau baigtos, – būdamas ligoninėje sakė sportininkas. – Laukiu, kol bus peršviestas kelis bei padaryti kiti tyrimai dėl veido.“

Kartu su dakare triumfavusiu lietuviu, šiose JAE rengiamose varžybose dalyvavo ir dar vienas mūsų tautietis, Arūno mokinys Modestas Siliūnas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts