Vokietijoje, Neustadt vykusiame pasaulio šuolių su slidėmis komandiniame etape triumfavo Norvegijos šuolininkai, Lenkijos komanda liko antra

Šių metų žiemos sezonas tiesiog puikiai klostosi Norvegijos šuolininkams, tiek vienetų šuoliuose, tiek ir komandoje. Tai trečias komandinis šuolis šiais metais ir trečia Norvegijos pergalė iš eilės.

Eilinį kartą komandos lygumas ir puikūs pasirodymai leido užsitvirtinti pirmoje vietoje. Komandos vyriausiasis treneris Aleksandras Stoecklas su savo šuolininkais Robertu Johanssonu, Danieliumi Andre Tande, Andersu Fannemeliu ir Johannu Andre Forfang iškovojo eilinę pergalę.

Antroje vietoje liko Lenkijos komanda, kuri apmaudžiai per 0,8 taško atsiliko nuo pirmos vietos. Deividas Kubackis savo pirmuoju šuoliu nušoko, net 141,5 metrą, o tai įkvėpė komandą, sekantis šokęs Kamilius Stochas parodė dar geresnį rezultatą 142,5 metrus. Visgi susumavus visus šuolius Deividas Kubackis, Kamilius Stochas, Piotras Zyla ir Matiejus Kotas liko antroje vietoje.

Ant podiumo taip pat užlipo ir Vokietijos rinktinė, kuri kol kas neranda geriausios savo formos.

Šuolis Lenkiją nustūmęs į antrą vietą

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts