Vienas geriausių Lietuvos plaukikų teigia, kad po Covid-19 ligos kažkas pasikeitė

Simonas Bilis baseine

Simonui Biliui pasaulio plaukimo čempionatas Jungtinių Arabų Emyratų sostinėje Abu Dabyje klostosi labai nesėkmingai: visus savo plaukimus 28 metų plaukikas baigė atrankinėse kovose.

Skirtingai nuo 2016 metų, kuomet iš pasaulio pirmenybių JAV tuomet 23 metų panevėžietis grįžo su 100m distancijoje laisvuoju stiliumi iškovotu auksu ir 50m distancijoje iškovotu sidabru, šįsyk apie kovas dėl aukščiausių vietų buvo galima nebent pasvajoti.

Sportininko manymu, viena to priežasčių galėjo būti ir koronaviruso infekcija, kuri jam smogė praėjusį spalį. Pasak plaukiko, izoliacijoje be treniruočių jis turėjo praleisti apie 20 dienų, o tai labai ilgas laiko tarpas be sporto ruošiantis aukščiausios klasės pasaulinio lygio varžyboms. Vis dėlto, S. Bilis mano, kad prastiems rezultatams plaukimo baseine JAE atsiliepė po persirgimo išlikę liekamieji ligos reiškiniai.

„Kartais būna keista, deguonies trūksta, sunku atsigauti po to. Atrodo, praplaukei, išlipai, o vis tiek viską taip pat skauda, niekas nepasikeičia. Atsigavimas labai sulėtėjęs, reikia daugiau laiko tam”, – situaciją komentavo S. Bilis.

Jam liko paskutinis plaukimas – pirmadienio vakarą su Lietuvos vyrų plaukikų rinktine jis dalyvaus estafetėje 4x50m.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts