E. Stanionis kausis dėl pasaulio čempiono titulo

Eimantas Stanionis

Šiuo metu geriausias Lietuvos boksininkas 27 metų kaunietis Eimantas Stanionis (13-0, 9 KO), panašu, gaus puikią galimybę kautis dėl pasaulio bokso fasociacijos WBA čempiono titulo. Paskutinėje savo kovoje amerikietį veteraną Luisą Collazo sudorojęs Lietuvos boksininkas šiais metais demonstruoja fantastišką sportinę formą.

Taip nusprendė pati WBA, siekdama sumažinti painiavą savo asociacijos viduje ir esamų čempionų skaičių. Nors pati asociacija yra sena ir autoritetinga, jos vidaus taisyklėse yra nemažai painiavos, kadangi vienoje svorio kategorijoje egzistuoja po kelis čempionus. Tai neprideda WBA autoriteto, todėl jos vadovai siekia situaciją pakeisti.

Dabartiniam WBA čempionui pusvidutinio svorio kategorijoje Yordeniui Ugasui (27 per. 4 pral., 12 nokautų) yra nurodyta iki sausio 13d. susikauti su šios svorio kategorijos WBA reitingo lyderiu E. Stanioniu. 35 metų kubietis neseniai apgynė diržą kovoje su garsiuoju filipiniečiu Manny Pacquiao, tad Eimanto laukia sunki kova.

Tuo tarpu tos pačios svorio kategorijos antriniam čempionui iš JAV Jamalui Jamesui (27-1, 12 KO) nurodyta susigrumti su rusu Radžabu Butajevu (13-0, 10 KO). Jei kubietis ar amerikietis atsisakytų kovoti su asociacijos nurodytu varžovu, savo titulų netektų automatiškai.

Abiejų kovų nugalėtojai kautųsi tarpusavyje, o dvikovos laimėtojas taptų pusvidutinio svorio kategorijos vieninteliu WBA čempionu.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts