Oficialu: E.Stanionis pirmoje WBA reitingo vietoje

E.Stanionis turi galimybę kovoti dėl pasaulio čempiono titulo

Tapo aišku, kad sparčiausiai kylantis Lietuvos boksininkas Eimantas Stanionis (13-0, 9 nokautai) balandžio 10d. iškovojo svarbiausią savo karjeros pergalę profesionalų ringe. 26-erių talentas po 12 raundų kovos vienbalsiu teisėjų sprendimu (117:111, 116:112, 115:113) nugalėjo puertorikietį – Thomą Dulormė.

Prieš šią akistatą E.Stanionis WBA pusvidutinio svorio kategorijos reitinge rikiavosi 10-oje vietoje, o Th. Dulorme -12-as. Vėliau paaiškėjo, jog šiai kovai buvo suteiktas svarbios reitinginės kovos statusas, o tai reiškia, kad kovos nugalėtojas tampa būsimu kandidatu į titulinę kovą.

Oficialus WBA (World boxing asociation) puslapis gegužės 1 dieną paskelbė atnaujintus kovotojų reitingus, kuriuose Lietuvos bokso talentas rikiuojasi pirmoje vietoje. Tokiu būdu 26-erių lietuvis oficialiai tampa realiausiu kandidatu į kovą dėl pasaulio čempiono titulo.

Naujasis WBA pusvidutinio svorio kategorijos reitingas: | Organizatorių nuotr.

Pats Eimantas Stanionis ankščiau yra užsiminęs, kad titulinė kova yra jo svajonė, o pilnai pasiruošęs jai galėtų būti po dar keletos dvikovų, bet panašu, jog lietuviškasis „Stalone“ jau netrukus turės galimybę perrašyti Lietuvos bokso istoriją.

Pirmasis ir vienintelis lietuvis, kuris ankščiau buvo pirmoje WBO organizacijos vietoje yra Egidijus Kavaliauskas. Pastarasis jau buvo sulaukęs savo šanso laimėti pasaulio čempiono titulą, tačiau jam teko nusileisti Trenco Crawfordo meistriškumui. Tuo tarpu E.Stanionis tapo antruoju lietuviu istorijoje, turinčiu galimybę sudrebinti bokso pasaulį iš pamatų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts