FIS pasaulio taurės etape Žemutiniame Tagile, triumfavo Richardas Freitagas

Šeštadienio vakare įvykęs šuoliu su slidėmis Žemutinio Tagilo etapas sėkmingiausias buvo vokiečiui Richardui Freitgaui, kuris po pirmo šuolio atrodė nepasieks, net podiumo, nes liko aštuntoje pozicijoje su 135,0 metrų šuoliu. Antrasis šuolis buvo žymiai sėkmingesnis ir sportininkas pasiekė 137,0 metrų ribą ir nusileido ypatingai kokybiškai.

Kiti priešininkai nepasirodė taip gerai ir to pakako, už vokiečio nugaros liko du norvegai Danielius Andre Tande ir Johannas Andre Forfangas, kuris nušoko 141,5 metrą antru bandymu, tačiau to nepakako, tačiau žaidėjas pagerino tramplyno toliausio šuolio rekordą ir jam atiteko specialus prizas.

Kaimynams iš Lenkijos šis tramplynas nebuvo labai sėkmingas, Piotras Zyla liko dešimtoje vietoje, o Deividas Kubackis vienuoliktoje vietoje. Geriausias Lenkijos šuolininkas Kamilius Stochas liko vos 15 vietoje.

Visi Rezultatai

Pergalingas šuolis :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts