E.Stanionis derasi dėl karjeros kovos

E.Stanionis derasi dėl kovos

Profesionalaus bokso gerbėjai sulaukė puikių žinių. Šiuo metu kylanti ir be pralaimėjimų žengianti Lietuvos profesionalų bokso žvaigždė Eimantas Stanionis į ringą gali sugrįžti kovo 27d ir susikauti su aukščiau reitinguotu varžovu.

Užsienio šaltinių teigimu, Lietuvos bokso žvaigždė labai rimtai derasi dėl kovos su Thomasu Dulorme, kuris savo sąskaitoje iš viso turi 30 kovų, 25 pergales (16 pasiekta nokautais) 4 pralaimėjimus ir vienas lygiąsias bei užima 17 vietą „Box rec“ pusvidutinio svorio kategorijos reitinge. Lietuvis šiame reitinge užima vos 25 vietą bei savo sąskaitoje turi 12 kovų (9 nokautai) ir 0 pralaimėjimų. Apie galimą šių boksininkų kovą buvo kalbama dar praėjusių metų gruodį, tačiau Th.Dulorme tada susirgo koronavirusu, o lietuvio varžovu buvo paskirtas Janeris Gonzalezas, kurį lietuvis nokautavo 9-ajame raunde.

2015 metais 31-erių Portorikietis kovėsi su pačiu Terence‘u Crowfordu  dėl WBO lengvesniojo pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržo. Tada Th.Dulorme 6-tajame raunde pralaimėjo techniniu nokautu, tačiau vėliau jis kovėsi ir su daugiau garsių varžovų. 2017 metais jis teisėjų sprendimu pralaimėjo kubiečiui Yordeniui Ugasui, 2018 metais pasiekė lygiąsias prieš Jessie Vargasą, o šių metų rugpjūtį teisėjų sprendimu pralaimėjo Jamalui Jamesui.

Jeigu derybos baigtųsi sėkmingai, tuomet E.Stanioniui tai būtų didžiausias ir svarbiausias išbandymas jo karjeroje. Pergalės atveju lietuviui tai reikštu žymu pakilimą reitinge bei daug stipresnius ir žymesnius varžovus ateityje.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts