D.Labanauskas įveikė ketvirtą geriausią pasaulio smiginio žaidėją, bet suklupo pusfinalyje

D.Labanauskas dar kartą sužibėjo Anglijoje

Lietuvos smiginio žvaigždė Darius Labanauskas (PDC-35) dar kartą sudrebino šio sporto Pasaulį. Lietuvis ketvirtadienį sužibėjo „Players Championship 30“ turnyre įveikė ketvirtą geriausią pasaulio smiginio žaidėją Jamesą Wade`ą bei prasibrovė į pusfinalį.

D.Labanauskas startavo pergale 6:4 prieš anglą Ryaną Searle‘ą (PDC-25), vėliau 6:4 eliminavo anglą Andrew Gildingą (PDC-117), 6:2 pranoko olandą Maiką Kuivenhoveną (PDC-58), o aštuntfinalyje dramatiškai 6:5 nugalėjo kitą olandą Dirką van Duijvenbode‘ą (PDC-17). Prieš pastarąjį lietuvis laimėjo pirmą kartą per keturis paskutinius tarpusavio mačus.

Ketvirtfinalyje D.Labanauskas ir toliau demonstravo įspūdingą koncentraciją bei pasiekė vieną skambiausių sezono, o gal net ir karjeros pergalių. Smiginio profesionalas iš Lietuvos rezultatu 6:4 patiesė visiems šiame sporte labai gerai žinomą anglą Jamesą Wade‘ą (PDC-4). Tai buvo pirmas kartas per paskutinius tris mačus, kai lietuvis sugebėjo partiją užbaigti kaip nugalėtojas.

Deja, bet lietuvio džiaugsmas ilgai netruko. Pusfinalio kovoje D.Labanauskas 3:7 turėjo pripažinti lenko Krysztofo Ratajskio pranašumą. Varžobas trimis strėlytėmis vidutiniškai rinko po įspūdingus 100,47 taško, o Labanauskas tuo tarpu – 92.75. Už patekimą į pusfinalį Lietuvos sportininkas savo piniginę papildė 3000 svarų sterlingų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts