A. Gelažninkas puikiai užbaigė Graikijos ralį

Arūnas Gelažninkas

Garsiausias ir turbūt geriausias pastarojo laikmečio Lietuvos motociklų sporto atstovas Arūnas Gelažninkas puikiai pasirodė Graikijos ralyje.

Pats motociklininkas, kuriam tai buvo pirmas išbandymas Graikijos trasose, neslėpė džiaugsmo po iškovotos antros vietos galutinėje įskaitoje, kuomet buvo paklaustas apie įspūdžius kelyje:

„Tradiciškai avys ir visa kita, stirna dar šį kartą sutikta buvo, prieš pat kelią prabėgo, bet viskas gerai, nekritau, daugiau klaidų navigacinių nedariau, esu finiše ir labai džiaugiuosi iškovota II vieta, Graikijos ralyje, tikrai džiaugiuosi daugiau nėra ką ir pasakyti. Siunčiu linkėjimus Lietuvai’’ – šypsenos nušviestu veidu apie lenktynių įvykius kalbėjo profesionalus lenktynininkas.

Šis ralis Graikijoje buvo surengtas jau 11-tą kartą, o Lietuvos atstovas jo finišą pasiekė pirmą sykį.Padiumas ir apdovanojimų ceremonija vyks vakare, bivuake.

Tai – ne pirmas skambus A. Gelažninko akordas šiemet. Metų pradžioje Dakaro ralyje daugkartinis Lietuvos čempionas laimėjo Original by Motul kategorijoje, kurioje dalyvauja motociklininkai be techninio aptarnavimo komandos.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts