Ieties metikė Jasiūnaitė Tokijuje liko septinta

L. jasiūnaitė olimpiadoje pasirodė sėkmingai

27 metų Lietuvos ieties metikė Liveta Jasiūnaitė sėkmingai pasirodė Tokijo olimpinėse žaidynėse.

Jau pirmuoju bandymu ieties skriejo 60,06m ir tai buvo tolimiausias iš pirmų trijų Livetos metimų. Tiesa, atrankoje į finalą Lietuvos sportininkė rungties įrankį sviedė kiek toliau – 61,96m. Vis dėlto, nežymiai peržengtos 60m atžymos pakako, kad po pirmųjų trijų mėginimų lietuvė būtų klasifikuojama tarp 8 toliausiai ietį sviedžiusių metikių ir gautų dar 3 papildomų metimų teisę, kuriais, tiesa, pagerinti rezultato nepavyko.

Atletė teigė, jog svarbiausia užduotis buvo patekti į finalą, ir tai įgyvendinti pavyko su kaupu.

Asmeninis L. Jasiūnaitės rekordas – 63,98m buvo pasiektas Uogrėje 2019 metais. Tais pačiais metais atletė pasiekė vieną skambiausių savo ligšiolinės karjeros pergalių, kuomet Neapolio universiadoje tapo ieties metimo čempione.

Tuo tarpu Tokijuje ieties metimo rungtyje auksą iškovojo kinė Liu Shiying (66,34m), pasiekusi geriausią sezono rezultatą, sidabrą – lenkė Maria Andrejczyk (64,61m), o bronziniu apdovanojimu džiaugėsi australė Kelsey-Lee Barber (64,04m).

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts