A. Misiūnas apie SEL: „antrą kartą nesivaldysiu“

Dar neseniai įvykęs konfliktas tarp atlikėjo Egidijaus Dragūno-Sel ir Arnoldo Misiūno sulaukė didelio susidomėjimo ir virto skandalu. Internete pasirodęs vaizdo įrašas, kur dainininkas elgiasi nepadoriai ir vartoja necenzūrinius žodžius, taip pat kreipiasi į sportininką.

Lietuvis kovotojas A.Misiūnas pralaimėjo ukrainiečiui Ivanui Cybulskiui, o po šios kovos į persirengimo kambarį įsiveržęs grupės SEL dainininkas Egidijus Dragūnas prakeiksmais užsipuolė sportininką.

Po tokio momento pats sportininkas pareiškė, kad antrą kartą nesivaldys ir už savo veiksmus prieš atlikėją neatsako.

Visas konfliktas kilo daug anksčiau nei pasirodė šis vaizdo įrašas. Prieš pusantrų metų, kai viename vaizdo įraše A.Misiūnas sukritikavo grupės SEL lyderį.

E.Dragūnas skolingas neliko ir paviešino skandalingus kovotojo praeities faktus ir informaciją apie jo teistumą. 2016 metų lapkričio mėnesį, sportininkas buvo teisiamas už apiplėšimą, kuriame dalyvavo dar trys vyrai. Teisme visi kaltinamieji buvo įtariami iš pensininkės pasisavinę tris mobiliuosius telefonus ir kompiuterį.

Tokie pareiškimai supykdė abu ginčo dalyvius ko pasekoje ir įvyko tolimesni veiksmai.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts