Darius Labanauskas sužinojo savo varžovą pasaulio čempinote

Gruodžio 15 dieną Londone prasidės smiginio PDC pasaulio čempionatas, kuriame jėgas surems pajėgiausi planetos žaidėjai. Į šių metų pasaulio čempionatą prasibrovė ir geriausias Lietuvos smiginio žaidėjas 45-erių Darius Labanauskas.

Burtų traukimo ceremonijoje paaiškėjo, kad Darius Labanauskaa pirmajame etapes susitiks su 52-ejų Pietų Afrikos Respublikos žaidėju Charlesu Losperiu. Pergalės atveju lietuvis susitiktų su 14-ąjį PDC organizacijos reitingą turinčiu Dave’u Chisnallu.

Dariui Labanauskui Dave’as Chisnallas jau gerai pažystamas. Lietuviui prieš anglą jau teko kovoti 4 kartus, tačiau 3 sykius pergalę šventė būtent Chisnallas.

Labanauskas PDC reitinge rikiuojasi 33 pozicijoje. Vien už dalyvavimą turnyre lietuvis gaus beveik 9 tūkstančius eurų, o pergalė leistų užsitikrinti beveik 18 tūkstančių eurų. Iš viso prizinį pasaulio čempionato fondą sudaro 3 mln. eurų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts