Olimpinis prizininkas vadovavo nusikalstamai grupuotei

S. Millerio karjera nuėjo klystkeliais

Atlantos olimpinių žaidynių prizininkas, dabar jau 45 metų buvęs plaukikas Scottas Milleris, su savo šalies rinktine laimėjęs bronzą kombinuotoje estafėteje 4x100m, taipogi iškovojęs sidabro medalį plaukdamas 100 metrų distanciją peteliške, neseniai buvo areštuotas australų policijos pareigūnų. Jis sulaikytas kaip vienos stambios ir gerai organizuotas grupuotės, platinusios kvaišalus Australijos gatvėse, vadeivų.

Buvusi šalies plaukimo žvaigždė sulaikyta policijai išlaužus duris viename iš Sidnėjaus priemiesčių, drauge sulaikytas dar vienas asmuo. Manoma, kad tolesnis tyrimas ir apklausos gali atskleisti platesnį įtariamųjų ratą. Per sulaikymus ir kratas aptikta dar kilogramas heroino bei mažesni kiekiai kitų narkotinių medžiagų.

Nors jauno sportininko karjera dar praėjusio amžiaus paskutinio dešimtmečio antroje pusėje atrodė daug žadanti, dėl marihuanos vartojimo S. Milleris netrukus metė sportą, o vėliau yra prisipažinęs, kad pasitraukęs iš sporto neberado sau vietos gyvenime.

Beje, tai ne pirmas sykis, kuomet šis atletas yra sulaikomas teisėsaugos atstovų. 2008 ir 2013 metais jis jau buvo suimtas ir kaltintas narkotikų ir vogtų daiktų laikymu.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts