Nemajunas sieks revanšo prieš vieną geriausių MMA kovotojų

Rose Nemajunas

Lietuviško krauju turinti amerikiečių kovotojai Rose Nemajūnas 2021 metai įsimins visam likusiam gyvenimui. Mišriųjų kovos menų (MMA) pasauliniame reitinge savo „šiaudo svorio“ kategorijoje 29 metų kovotoja iš Milvokio šiais metais užlipo į pačią viršūnę, o tai iš jai iš esmės garantavo dvi pergalės prieš kitą MMA moterų super žvaigždę iš Kinijos Weili Zhang.

W. Zhang „šiaudo svorio“ kategorijos reitinge rikiuojasi išsyk už lietuvės – antroje vietoje, o laipteliu žemiau jos stovi Lotynų Amerikos šaknų turinti 34 metų amerikietė Carla Esparza. Ką tik paaiškėjo, būtent pastaroji ir taps naujaja R. Nemajunas varžove.

Abi kovotojos sveria vienodai – po 52 kilogramus, tačiau C. Esparza yra net 10cm žemesnė už 165cm ūgio „Rožę“, kurios pergalių ir pralaimėjimų santykis profesionaliame ringe yra 11-4. C. Esparzos rezultatas – 18-6.

Kur ir kada vyks kova – dar nenuspręsta. Vis dėlto, viena jau aišku – karjeros pike atsidūrusiai Rose tai bus puiki proga įodyti savo pranašumą prieš vyresnę varžovę, kuriai buvo nusileidusi tarpusavio kovoje 2014 metų gruodį Las Vegase. Tuomet savo pergalę C. Esparza pasiekė trečiame raunde atlikusi R. Nemajunas smaugimo veiksmą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts