UFC 259: Trys titulinės dvikovos ir pirmasis Adesanya pralaimėjimas

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Las Vegase vyko mišrių kovos metų (MMA) turnyras „UFC 259“, kuriame įvyko net trys titulinės dvikovos. Pagrindinėje kovoje susitiko dviejų skirtingų svorių kategorijų čempionai. Janas Blachovičius pussunkio svorio čempionas (iki 93 kg.) ir Israelis Adesanya vidutinio svorio (iki 83,9 kg.) čempionas.

Kova vyko dėl pussunkio čempiono diržo. Visą pirmąjį raundą kovotojai buvo atsargūs ir vengė artimų kontaktų. Antrajame raunde abu dažniau apsikeitė smūgiais, o teisėjas net 2 kartus buvo priverstas stabdyti kovą. Vis tik kovos pabaigoje J.Blachowiczas atrodė žymiai geriau, lenkas nuolatos atlikinėjo smūgius į korpusą. Vieningu teisėjų sprendimu (49:46, 49:45, 49:45) pergalę šventė Janas Blachowiczas, tuo tarpu Israrlis Adesaya patyrė pirmąjį pralaimėjimą per savo karjerą.

Moterų puslengvio svorio (iki 65,8 kg.) dvikovoje dėl čempionų diržo susikovė Amanda Nunes ir Megan Anderson. Kovą aktyviau pradėjo Nunes ir atliko keletą smūgių varžovei į galvą. Iš karto po to Anderson stengėsi pargriauti priešininkę, tačiau pastaroji sėkmingai apsigynė nuo šio veiksmo ir atlikus rankos laužimą priveržė Anderson Pasiduoti. Tai buvo 12-oji iš eilės Nunes pergalė.

Kita titulinė kova sulaukė milžiniško atgarsio. Lengviausio svorio kategorijos (iki 61,2 kg.) čempionas Piotro Janas neleistinu veiksmu smogė varžovui ir buvo diskvalifikuotas bei prarado čempiono diržą.

Kova tarp Piotro Jano ir Aljamaino Sterlingo truko beveik keturis raundus. Tačiau ketvirtojo raundo pabaigoje Janas atliko neleistiną smūgį keliu ir teisėjas buvo priverstas nutraukti kovą, o buvęs čempionas diskvalifikuotas.

Naujasis čempionas Aljamainas Sterlingas ilgai nesidžiaugė čempiono diržu ir netrukus jį nusisegęs numetė į narvo vidurį.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts