Buriavimo čempionate Kuršmarėse – lietuvių bronza

„Platu25" jachtų kova

Savaitgalį Lietuvoje finišavo „Platu25″ klasės jachtų pasaulio buriavimo čempionatas. Jame puikiai pasirodė ir Lietuvos būriuotojai.

Ekipažas, kuriam vadovavo kapitonas Raimondas Šiugždinis, namų vandenyse pelnė bronzą. Iš viso čempionate dalyvavo 32 ekipos, o laurus nuskynė estai, vadovaujami kapitono Mati Seppo.

Per 10 čempionato dienų dalyvius vargino permainingi orai. Kai kuriomis dienomis vėjas pūtė taip stipriai, kad nelaikė įranga: lūžo inventorius, plyšo burės, o tokiomis sąlygomis sportininkams varžytis buvo sekinantis darbas. Tuo tarpu kitomis dienomis vyravo visiškas štilis ir varžytis išvis nebuvo įmanoma.

„Pirmas pasaulio čempionatas Lietuvoje ir jame iškovota prizinė vieta. Žinoma, gaila, kad spalva tos prizinės vietos yra ne ta, kurios norėjosi, bet vis tiek tai yra aukštas rezultatas, tad jausmas tikrai geras“, – po čempionato teigė R. Šiugždinis.

Be R. Šiugždinio ekipažo, į stipriausiųjų dešimtuką pateko dar 4 Lietuvos komandos, todėl Kuršių marių vėjai Lietuvos būriuotojų tikrai nenuliūdino.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts