Po pertraukos į ringą grįžęs Maslobojevas iškovojo pergalę

Arnheme vykstančiame „Glory 79: Collision 3“ kovos metų turnyre vienas pajėgiausių Lietuvos kovotojų Sergėjus Maslobojevas (33-5) skirtingu teisėjų sprendimu 3:2 (29:28, 29:28, 28:29, 28:29, 30:27) nugalėjo gerokai jaunesnį Surinamo kovotoją Donegi Abena (24-9).

Kovą abu sportininkai pradėjo labai pasyviai. Nors pirmajame raunde aktyvesnis buvo Abena, tačiau lietuvis taip pat susikūrė keletą atakų į korpusą. Antrajame raunde lietuvis prasileido skausmingą smūgį žemiau juostos, o teisėjas buvo priverstas kovą sustabdyti. Lemiamu metu, abu kovotojai apsikeitė keletu smūgių, o Maslobojevas spaudė savo varžovą prie virvių ir tiksliais smūgiais užsitarnavo teisėjų malonę.

Tai buvo pirmoji Sergėjaus Maslovojevo kova po dviejų metų pertraukos ir iš viso trečioji „Glory“ turnyre. Lietuvis šiame turnyre per tris kovas yra iškovojęs visas tris pergales, tuo tarpu Donegi Abena patyrė ketvirtąją nesėkmę iš eilės.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts