A. Palšytė iškovojo Universiados bronzos medalį

Taivano sostinėje Taipėjuje vykstančiose pasaulio studentų žaidynėse (universiadoje) šuolio į aukštį rungtyje Airinė Palšytė iškovojo bronzos medalį.

Finale Airinė pirmais bandymais įveikė 180 cm, 184 cm ir 188 cm aukščius. Tuo tarpu 191 cm aukštis lietuvei pakluso po antro šuolio. Kiek vėliau jai du kartus nepavyko peršokti 194 cm aukščio, o jos varžovei iš Ukrainos Oksanai Okunievai įveikus tiek šį aukštį, tiek peršokus 197 cm aukščio kartelę, Airinė paskutiniam šuoliui užsisakė 200 cm aukščio kartelę, kurią įveikusi ji būtų apdovanota aukso medaliu. Visgi, lietuvės šuolis nebuvo sėkmingas ir ji galutinėje rikiuotėje užėmė trečiąją vietą.

Trečią kartą universiadoje dalyvavusi A. Palšytė dabar savo kolekcijoje turės visų spalvų apdovanojimus. 2011 metų universiadoje Kinijoje ji iškovojo sidabro medalį, o 2015 m Korėjoje – auksą.

Tai buvo jau šeštasis Lietuvos studentų iškovotas medalis šioje universiadoje. Plaukikas Danas Rapšys Lietuvai iškovojo du aukso ir vieną bronzos medalį, o dziudo imtynininkė Santa Pakenytė džiaugėsi sidabro ir bronzos medaliais.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts