Kitas E.Stanionio priešininkas – buvęs WBA čempionas

E.Stanionis kovos prieš buvusį WBA čempioną

Šiuo metu bene geriausiai žinomas Lietuvos boksininkas Eimantas Stanionis (13-0, 9 nokautai) jau rugpjūčio 7 dieną vėl žengs į ringą. Lietuvis susikaus su 40-mečiu JAV veteranu Luisu Collazo (39-8, 20 nokautų).

Būsimas lietuvio priešininkas yra gerai žinomas Jungtinėse Amerikos Valstijose. L.Collazo 2005-2006 m. buvo tapęs WBA pusvidutinio svorio reguliariuoju pasaulio čempionu, o vėliau sugebėjo laimėti ir WBA tarptautinį čempiono diržą. Per savo karjerą amerikiečio priešininkais yra buvusios tokios bokso žvaigždės kaip Ricky Hattonas, Shane‘as Mosley, Andre Berto, Victoras Otrizas, Amiras Khanas bei Keithas Kudratillo. Tiesa, daugelį savo svarbiausių kovų L.Collazo pralaimėjo, tačiau techniniu nokautu jį nugalėti sugebėjo tik ankčiau moinėtas K.Thurmanas.

E.Sstanionis, po paskutinės laimėtos kovos prieš Thomasą Dulorme yra WBA pusvidutinio svorio kategorijos lyderis ir kaip sako pats sportininkas: „tai yra puik repeticija, kuri veda link svajonės laimėti pasaulio čempiono diržą“.

„Noriu įrodyti, kad ateityje galiu tapti pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempionu, todėl žinau, kad ringe turėsiu pasirodyti įspūdingai ir pasiekti pergalę prieš Luisą Collazo. Jis yra kovojęs su pačiais geriausiais boksininkais, todėl man tai bus gera proga pasitikrinti savo lygį. – priešininko pasirinkimą komentavo E.Stanionis.

Kova įvyks ankstyvą rugpjūčio 8d. rytą Lietuvos laiku – Mineapolyje (JAV), jai numatyta 10 raundų. Taip pat primename, kad praėjus savaite po Eimanto Stanionio kovos, rugpjūčio 15d. į ringą žengs kita Lietuvos bokso žvaigždė – Egidijus Kvaliauskas (22-1-1, 18 nokautų). Pastarasis susikaus su reitingo lyderiu Vergilu Ortizu jaunesniuoju (17-0, 17 nokautų), o šios kovos laimėtojas turėtų tapti sekančiu pretendentu į titulinę kovą prieš Terencą Crowfrodą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts