Lietuvos kanojininkai ir vėl sužibėjo Europos čempionate

Lietuvos irkluotojai ir toliau skina medalius

Sekmadienį Poznanėje (Lenkija) pasibaigė Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame bronzos medalius iškovojo lietuviai Henrikas Žustautas ir Vadimas Korobovas.

Vyrų dviviečių kanojų 200m sprinto rungtyje Lietuvos sportininkai finišavo per 37.300 sek. bei užėmė garbingąją trečiąją vietą. Toje pačioje rungtyje čempionais tapo Ispanijai atstovavę Alberto Pedrero ir Pablo Grana, o sidabro medalius pelnė čempionato šeimininkų pora Sliwinskis ir Michalas Lubniewskis.

200 metrų sprinto rungtis buvo ne vienintelė, kurioje sužibėjo lietuviai. Po labai įtempto finišo – 1000 metrų rungtyje taip pat bronzos medalius išplėšė Ričardas Nekriošius ir Andrėjus Olijnikas. Pastarieji finale rungtį įveikė per 3:22.343 ir vos 0.02 sek. aplenkė be medalių likusius rusus Vladislavą Litovką ir Romaną Anoškiną. Šios atkarpos čempionais tapo Vokičiai Maxas Hoffas ir Jacobas Schopfas, o sidabro medalius iškovojo slovakai Samuelis Balažas ir Adamas Botekas.

Vidurinėje, 500 metrų dviviečių baidarių rungtyje dalyvavo Mindaugas ir Simonas Maldoniai, tačiau broliams baidarininkams nepavyko išpildyti savo lūkesčių ir jie finišavo aštuntoje vietoje. M.Maldonis taip pat dalyvavo ir vyrų vienviečių baidarių 200 metrų rungties B finale, kuriame lietuvis pasirodė daug geriau  – finišavo antras, o bendroje įskaitoje užėmė 11-ą poziciją.