„McLaren“ sudarė kontraktą su 13-mečiu kartingo čempionu

13-metis Ugo Ugochukwu praėjusiais metais tapo FIA Europos kartingų čempionu ir iškarto po to susižėrė ne vieną titulą Jungtinėse Amerikos valstijose. Tuo tarpu „McLaren“ iš karto susidomėjo su jaunojo lenktyninio talentu ir su juo pasirašė ilgalaikį kontraktą.

„Mes stebėjome Ugo progresą, todėl kai atsirado galimybė prisidėti prie jo tobulėjimo, mes nedvejojome ir pasiūlėme jam kontraktą. Dabas skirsime dėmesį į tai, kaip suteikti Ugo daugiau pagalbos ir tinkamai išnaudoti savo galimybes.“,- rašoma „McLaren“ generalinio direktoriaus pranešime.

Jaunasis sportininkas karjerą pradėjo 2013 metais, kaip pradėjo sportuoti Niujorke. Ugochukwu per savo karjerą pergales šventė tiek JAV, tiek Europoje. Lenktynininkas 2018 metais šventė pergalę prestižiniame „Americas Rok“ čempionate.

„Man garbė, kad taip anksti mane pasikvietė tokia žymi komanda. Turėti „McLaren“ palaikymą yra kažkas neįtikėtino. Manau tai yra kiekvieno jauno vairuotojo svajonė.“,- pasirašydamas sutartį sakė Ugo Ugochukwu.

Geriausias „McLaren“ lenktynininkas britas Lewisas Hamiltonas pirmąją savo profesionalią sutartį taip pat pasirašė būdamas vos 13 metų, o šiuo metu sportininkas savo sąskaitoje turi net septynias pasaulio čempiono taures.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts