Kosminiai NBA pinigai: brangiausias visų laikų NFL gaudytojas uždirba kaip H. Barnesas

Nepaisant to, kad populiariausias JAV sportas yra amerikietiškas futbolas, ne šio sporto atstovai gali pasigirti didžiausiomis algomis.

Kai NBA padidino komandų algų kepurę ir žaidėjai pradėjo uždirbti dar įspūdingesnius pinigus, NFL atletai išreiškė nepasitenkinimą tuo.

Būtent tai galima ir dabar labai ryškiai įžvelgti. NFL žvaigždė ir Niujorko „Giants“ lyderis Odellas Beckhamas visai neseniai pasirašė įspūdingą kontraktą, lyginant su NFL algomis.

Amerikietis pasirašė penkerių metų 95 mln. JAV dolerių vertės sutartį su „Giants“ ir tapo brangiausiu visų laikų NFL gaudytoju.

Vis dėlto palyginus su NBA, ši alga nėra labai įspūdinga. Štai 25-as brangiausiai apmokamas NBA krepšininkas Harrisonas Barnesas tokią sumą uždirbs per ketverius metus. Lygiai tokią pačią sutartį yra pasirašęs ir Chandleris Parsonsas.

Štai pavyzdžiui Andre Drummondas yra pasirašęs penkerių metų 127 mln. JAV dolerių vertės kontraktą.

Na, o pažvelgus į sąrašo viršūnę, ten galima pamatyti Stepheną Curry, kurio penkerių metų sutarties vertė yra net 201 mln. JAV dolerių.

O štai LeBronas Jamesas per trejus metus Los Andželo „Lakers“ gretose uždirbs daugiau negu O. Beckhamas per ketverius – 99,9 mln. JAV dolerių.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts