Mindaugas Griškonis – olimpinių žaidynių finale

Vienintelis iš irkluotojų Tokijo olimpinėse žaidynėse likęs Mindaugas Griškonis tęsia kovą dėl pirmojo Lietuvos medalio. Lietuvis ketvirtadienį vykusiose vyrų vienviečių valčių pusfinalio plaukimuose finišavo trečias ir prasibrovė į finalą.

Lietuvis plaukė pirmajame pusfinalio plaukime ir distanciją įveikė per 6:45,90 min. 35 metų vilnietis pirmajame plaukime nusileido tik norvegui Kjetului Borchui (6:42,92) ir kroatui Damirui Martinui (6:45,27). Vis tik, Griškonis pirmąją distancijos dalį plaukė penktas, tačiau likus 500 metrų padidinęs tempą aplenkė du varžovus bei finišuodamas trečias užsitikrino vietą A finale.

Antrajame pusfinalyje geriausiai pasirodė graikas Stefanosas Ntouskos, kuris tą patį atstumą įveikė per 6:41,61 min. Iš antrojo pusfinalio į finalą taip pat pateko danas Sverri Nielsenas (6:44,00) ir komiteto atstovas Aleksandras Viazovkinas (6:44,56).

Finalas, kuriame plauks Mindaugas Griškonis vyks naktį iš ketvirtadienio į penktadienį 3 val. 45 min. Lietuvos laiku.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts