Rusijos sportininkė platino heroiną

Pastaruoju metu pasaulinę sporto bendruomenę pasiekia nemažai sensacingų žinių iš Rusijos. Będa tik ta, kad maža dalis tų naujienų yra teigiamo pobūdžio.

Naujausia sudegusi žvaigždė – akrobatinio slidinėjimo čempionė Ana Orlovskaja. 26 metų Rusijos atletė į teisėsaugos akiratį pateko po įtarimų, kad ji platina narkotines medžiagas. Atlikę kratas A. Orlovskajos bute, policijos pareigūnai rado net septynis heroino paketus.

Dabar Anos karjera pakibo ant plauko, kadangi jai teks stoti prieš teismą ir gresia laisvės atėmimo bausmė. Dalis jos asmeninių daiktų, įskaitant mobilųjį telefoną bei kreditines korteles, konfiskuoti.

Beje, tai ne pirmas skandalas šios sportininkės karjeroje. 2012 metais dar visai jaunutė A. Orlovskaja turėjo ambicijų dalyvauti 2014 metų Sočio Žiemos olimpiadoje, tačiau tais metais buvo pagauti dopingo kontrolės ir diskvalifikuota dėl neleistinų preparatų naudojimo.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts