Britas narkotikų prekeivis apsimetinėjo C. McGregoru

Apsimetėlis M. Nye

34 metų britas Markas Nye yra eilinis narkotikų prekeivis, sulaikytas policijos ir turėsiantis rimtų reikalų su teisėsauga dėl kvaišalų platinimo. Vis dėlto, jo istorija verta dėmėsio ne dėl to, kadangi gatvių verteiva sumąstė apsimesti legendiniu airių kovotoju Connoru McGregoru.

Kad būtų panašesnis į pora metų už save jaunesnę UFC mišrių kovų žvaigždę, M. Nye užsiaugino tokią pat barzdą kaip ir Airijos kovinio sporto žvaigždė, atitinkamai šukavosi, stengėsi išlaikyti panašią kūno laikyseną. Tai padarė jį išties neįtikėtinai panašų į C. McGregorą, kadangi veido bruožai ir kūno sudėjimas išties labai priminė „originalą“.

Policijai M. Nye įkliuvo dar vasario 11 dieną, kuomet pareigūnai pamatė kaip jis iš mašinos išmetė įtartiną maišelį, kuriame, kaip paaiškėjo vėliau, buvo narkotikai ir mobilūs telefonai.

Policijai sustabdžius automobilį, M. Nye parodė vizitinę kortelę, ant kurios puikavosi užrašas „McGregor Enterprise“. Vis dėlto, tai buvo kvailas ir pigus triukas, kadangi kitoje tos kortelės pusėje buvo užrašas su pasiūlymu kreptis dėl „tam tikrų lašelių“.

Apieškojus automobilį, buvo rasta ir daugiau narkotikų, keli šimtai tokių pat vizitinių kortelių.

Sunku pasakyti, kodėl M. Nye apsimetinėjo UFC žvaigžde. Veikiausiai, toks įvaizdis jam suteikė papildomo pasitikėjimo nelegaliame versle, baugino konkurentus bei klientus. Belieka tik palinkėti, kad toks stilius mėgdžiotojui padėtų ir įkalinimo įstaigoje, kur jis turės praleisti kelis metus.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts