Ieva Serapinaitė Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionė

Rusijoje vykstančiame Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionate didžiausią karjeros pergalę iškovojo Ieva Serapinaitė. 26-erių sportininkė nukonkuravo kitas 23 atletes ir iškovojo aukso medalį.

Čempionatas prasidėjo 200 metrų plaukimo rungtimi, kurią laimėjo rusė Gulnaz Gubaydullina distanciją įveikusi per 2:09.88 min. (291 tšk.), antroji atplaukė Ieva Serapinaitė per 2:15.41 min. (280 tšk.), trečia liko vengrė Blanka Guzi 2:17.78 min. (275 tšk.).

Fechtavimo rungtyje Ieva Serapinaitė kartu su itale Aurora Togretti ir baltaruse Violeta Gurejeva pasidalino pirmąsias pozicijas ir į savo sąskaitą įsirašė dar po 250 taškų. Tuo tarpu jojimo rungtyje Ieva Serapinaitė surinko 286 taškus ir prieš lemiamą kombinuotą bėgimo bei šaudymo etapą savo sąskaitoje turėjo 816 taškus.

Lyderio pozicijoje bėgimo etapą pradėjusi Lietuvos sportininkė šaudymo pratimą atliko puikiai. Likusią bėgimo dalį Ieva Serapinaitė savo tempo nemažino ir finišuodama pirmojoje pozicijoje iškovojo Europos čempionato aukso medalį. Antra liko vengrė Blanka Guzi, o trečioji finišavo jos tautietė Sarolta Simon.