Darius Labanauskas pirmą kartą prasibrovė į „Grand Prix“ turnyrą

Pajėgiausias Lietuvos smiginio žaidėjas Darius Labanauskas pirmą kartą per savo karjerą pateko į prestižinį „World Grand Prix“ turnyrą. Lietuvis jau spalio 3-ąją Lesteryje stos į kovą su geriausiais pasaulio smiginio žaidėjais ir pirmajame rate susitiks su airiu Brendanu Dolanu, kuris pasauliniame reitinge rikiuojasi 27-ojoje pozicijoje.

Pergalės atveju sekančiame etape Darius Labanauskas į kovą stotų su anglo Iano White’o ir škoto Gary Andersono dvikovos nugalėtoju.

Iš viso šiame turnyre dalyvauja 32 pajėgiausi pasaulio smiginio žaidėjai, kurie spalio 3-9 dienomis varžysis dėl 110 tūkstančių svarų sterlingų piniginio prizo. Šių metų turnyro piniginis fondas siekia 450 tūkstančių svarų sterlingų.

Labanauskas į turnyrą pateko būdamas paskutinėje reitingo vietoje. Lietuvis šiuo metu pasauliniame reitinge užima 40-ąją vietą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts