Danas Rapšys neprasibrovė į 400 m laisvuoju stiliumi finalą

Įsibėgėjant Tokijo olimpinėms žaidynėms į baseinus žengė Lietuvos rinktinės plaukikai. Deja, tačiau viena didžiausių Lietuvos vilčių Danas Rapšys vyrų 400 metrų laisvuoju stiliumi rungtyje nesugebėjo prasibrauti į finalą.

Lietuvis plaukimą pradėjo pavyzdingu greičiu ir pirmąją rungties pusę plaukė pirmutinis. Likus plaukti kiek mažiau nei 150 metrų lietuvio tempas gerokai sulėtėjo, o tai leido varžovams ne tik pavyti, bet ir aplenkti vieną didžiausių Lietuvos olimpinių vilčių.

Nors lietuvis 250 metrų plaukė šalia rekordo, tačiau 400 metrų distanciją įveikė per 3:46,32 min. ir finišavo septintoje pozicijoje. Vietai finale lietuviui būtų užtekę atplaukti per 3:45,68 sek. Danas Rapšys galutinėje įskaitoje užėmė 13 vietą.

Dabar Danas galės visą dėmesį skirti vyrų 200 metrų laisvuoju stiliumi rungčiai. Lietuvis į baseiną sugrįš jau rytoj 13 val. Lietuvos laiku.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts