Lemiamoje kovoje nušlavę JAV Lietuvos golbolininkai pasiekė ketvirtfinalį

Lietuva įveikė JAV

Iki šiol ganėtinai prastą žaidimą demonstravusi 2016 Rio de Žaneiro paralimpinių žaidynių nugalėtoja Lietuvos vyrų golbolo rinktinė savo tikrąjį potencialą parodė paskutinėje savo A grupės dvikovoje su JAV komanda.

Lietuvaičiai laimėjo susitikimą įspūdingu rezultatu – 13:3 (9:3). Iškart šovę į priekį, Nerijaus Montvydo vedami mūsų šalies atstovai užtikrintai kontroliavo rungtynių eigą. Po pirmojo kėlinio komandos skyrė jau 6 įvarčiai, o antrajame kėlinyje įvarčius apskritai pelnė tik Lietuva.

Kuomet rezultatas tapo 13:3, dvikova buvo nutraukta, kadangi pagal šios sporto šakos taisykles dviženklį pranašumą pasiekusi komanda automatiškai skelbiama dvikovos nugalėtoja.

Nors amerikiečiai nestokojo ambicijų atsirevanšuoti Lietuvai už nesėkmę paralimpiados finale Brazilijoje prieš 5 metus, jie patyrė dar vieną fiasko.

Su kuo Lietuva grumsis ketvirtfinalio etape paaiškės truputį vėliau, kuomet galutinai išsispręs batalijos B grupės kovose.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts