Sėkmingai įveiktas dešimtasis Dakaro ralio etapas

Dakaras - 10 diena

Trečiadienį Dakaro ralio dalyviai startavo dešimtajame etape. Šį kartą lenktynininkams teko įveikti 583 km., iš jų – 352 km greičio ruožo. Ralyje dalyvavo ir šešios Lietuvos komandos.

Puikiai sekėsi motociklininkui Arūnui Gelažninkui, kuris bendroje įskaitoje užėmė 23 vietą.

Sėkmingai šį etapą įveikė Benedikto Vanago ir Filipe Palmeiro ekipažas, kuris preliminariai etape liko 11-as bei bendroje įskaitoje pakilo aukštyn – taip pat yra 11 vietoje.

Laisvydas Kancius keturračių įskaitoje finišavo 10 vietoje, nuo lyderio Italo Pedemonte atsiliko 56:12 min.

Antanas Juknevičius ir Darius Vaičiulis – 22 vietoje.

Preliminariai 24 vietoje finišavo Edvinas Juškauskas ir Aisvydas Paliukėnas.

Paskutinis iš Lietuvos ekipažų finišavo Ginto Petraus ir Jose Marqueso ekipažas, kuris liko 39 vietoje.