Antanas Juknevičius pristatė naująjį savo šturmaną Dakaro ralyje

Likus penkioms savaitėms iki 2022-ųjų metų Dakaro starto Antanas Juknevičius pristatė naująjį savo šturmaną. Šiais metais su Dakaro veteranu į Saudo Arabijos dykumą vyks taip pat solidžią patirtį turintis latvis Didzis Zarinis, kuris pakeis į Antarktidą išvykusį Darių Vaičiulį.

Didzis Zarinis Dakaro karjerą pradėjo 2004 metais ir dalyvavo iš viso keturiuose raliuose: 2004 m., 2005 m., 2007 m., 2006 m. ir 2009 m. Sėkmingiausiai latvis pasirodė 2007 m. ralyje, kai užėmė 26-ąją poziciją.

„Dakare dalyvavau penkis kartus: jėgas išbandyti teko ir Pietų Amerikoje, ir Afrikoje. Kiekvienas Dakaras – nepamirštamas gyvenimo nuotykis, todėl gavęs Antano kvietimą prisijungti prie „KREDA” komandos, nedvejodamas sutikau. Tai – puiki galimybė į sportą sugrįžti ne tik man asmeniškai, bet ir visai Latvijai“,- sakė Didzis Zarinis.

Antanui Juknevičiui šis Dakaras bus jau 13-asis. Dakaro Panku vadinamas lenktynininkas yra daugiausiai Dakaro patirties turintis lietuvis, 2018 metais organizatoriai jį pripažino, kaip tikrą Dakaro ralio legendą.

2022-ųjų Dakaro ralis vyks Sausio 1-14 dienomis.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts