Mykolas Alekna keliasi gyventi ir studijuoti į JAV

Mykolas Alekna keliasi į JAV

Šią vasarą Europos ir pasaulio jaunimo disko metimo čempionu tapęs Mykolas Alekna nuo šiol gyvens Jungtinėse Amerikos Valstijose, kur studijuos Berklio universitete.

Praėjusį sekmadienį planetos pirmenybių auksą Kenijos sostinėje Nairobyje vykusiame jaunimo lengvosios atletikos čempionate nuskynęs aštuoniolikmetis į Lietuvą su jaunimo lengvosios rinktine negrįžo: per Vokietiją patraukė tiesiai už Atlanto.

Toks karjeros ir gyvenimo posūkis automatiškai lemia ir išsiskyrimą su ligšiolinio lengvaatlečio treneriu Mantu Jusiu.

„Ten ketverius metus jis turės geriausias sąlygas, viskuo bus aprūpintas, viskas bus nemokama. Tai puiki galimybė išsilaikyti iki profesionalaus sporto, o kai ateis 23-24 metai, tada bus galima varžytis pasauliniu lygiu“, – Lietuvos žiniasklaidai aiškino dabar jau buvęs M. Aleknos treneris.

Nors M. Jusis ir toliau treniruos M. Alekną tuo metu, kai šis viešės Lietuvoje, Berklio universitete vieno perspektyviausių jaunųjų Lietuvos sportininkų karjera rūpinsis Mohamadas Saatara, išugdęs ne vieną pajėgų lengvaatletį.

„Laukia nežinomybė, nedidelė baimė yra, bet tikiu, kad viskas bus gerai ir bus įdomu pradėti naują gyvenimo etapą. Tikrai laukiu“, – teigė M. Alekna.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts