Golfo grožio dvikovoje – P. Spiranac prieš L. Robson

L. Robson ir P. Spiranac

Golfo pasaulis – aristokratų pasaulis. Šis žaidimas dar nuo savo ištakų yra siejamas su aukštuomenei būdingomis manieromis ir galantiškumu.

O jei golfą susietume su moterišku žavesiu ir seksualumu? Neįmanoma? Klystate! Paige Spiranac ir Lucy Robson pavyzdžiai byloja priešingai.

P. Spiranac gimė 1993 metais Kolorado valstijoje, JAV. Išgarsėjo 2015 metais, kuomet pasirodė Omega Dubai Ladies Classic ir Ladies European Tour” turnyruose. Nors sporte didelių pergalių nepasiekė, gražuolė blondinė iškart užkariavo žiniasklaidos dėmesį, o šiuo metu savo Instagram” paskyroje turi net 3,2 mln. sekėjų. Nors jokiame profesionaliame golfo turnyre P. Spiranac nežaidė nuo 2016 metų, jos gerbėjų armija – įspūdinga. Tiesa, pastaruoju metu golfas su tuo neturi daug bendro.

Erotikos simbolio pagrindinė varžovė golfo pasaulyje seksualumo prasme yra L. Robson. Pastaroji pasaulį išvydo 1995 metais Didžiojoje Britanijoje, Londone. Dabar 26 metų sportininkė užsiima modelės darbu, yra labai sparčiai auganti influencerė. Floridos valstijoje JAV, į kurią su tėvais persikėlė gyventi vaikystėje, ši mergina būtent per golfo turnyrus atkreipė į save žiniasklaidos dėmesį, kuomet 2012 ir 2013 metais laimėjo Floridos valstijos Treasure Coast” metų žaidėjos apdovanojimą. Vėliau ji golfą žaidė studijų metais, tačiau profesionale netapo. Vis dėlto, mergina uždirba įspūdingas pinigų sumas iš grožio industrijos, turi 1 mln. sekėjų Instagram” paskyroje, o iš suaugusiems skirtos platformos OnlyFans” kas mėnesį uždirba daugiau nei 300 tūkst. eurų.

Įdomiausia, kad šios dvi merginos yra laikomos golfo pasaulio sekso simboliais, nors profesionaliai golfą žaidė tik P. Spiranac, kuri jau seniai yra metusi profesionalės karjerą. Turbūt turint tiek gerbėjų ir pajamų šaltinių, profesionaliam sportui tiesiog nebelieka laiko…

Aišku viena – jei šios dvi dailiosisos lyties atstovės susidurtų golfo aikštyne, vyriško dėmesio šiai dvikovai tikrai nestigtų!

Paige Spiranac
Lucy Robson

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts