Europos plaukimo čempionate – D. Rapšio bronza

Danas Rapšys laimėjo bronzos medalį

Lietuvos plaukimo rinktinės lyderis Danas Rapšys Vengrijos sostinėje Budapešte iškovojo Europos plaukimo čempionato bronzą.

Finaliniame plaukime 25 metų panevėžietis 400m laisvuoju stiliumi įveikė per 3:45,39min, o už jį distancijoje greitesni buvo tik rusas Martinas Maliutinas (3:44,18min), nugvelbęs auksą, bei sidabro medalį laimėjęs austras Felixas Auboeckas (3:44,63min).

D. Rapšys galingai pradėjo finalinį plaukimą dėl medalių ir ilgą laiką netgi pirmavo trasoje, tačiau plaukimui įpusėjus lyderio vaidmenį iš lietuvio perėmė austras F. Auboeckas, o netrukus į kovą dėl medalių įsiterpė ir M. Maliutinas. Tuo tarpu D. Rapšys praradinėjo pozicijas ir vienu metu net buvo iškritęs iš pirmaujančiųjų trejeto. Vis dėlto, galingas finišas jam leido pasidabinti žemiausios prabos medaliu.

Tai jau toli gražu ne pirmas vieno tituluočiausių Lietuvos plaukikų laimėjimas. Anksčiau lietuvis yra tapęs netgi pasaulio čempionu trumpajame baseine plaukiant 400m laisvuoju stiliumi, pelnęs daugybę medalių įvairiuose stambiuose plaukimo turnyruose.

Šis plaukikas bus viena Lietuvos delegacijos vilčių Tokijo vasaros olimpinėse žaidynėse.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts