Danas Rapšys 200 m laisvuoju stiliumi finale – paskutinis

Naktį iš pirmadienio į antradienį į kovą dėl pirmojo medalio olimpinėse žaidynėse stojo pajėgiausias Lietuvos plaukikas Danas Rapšys. Lietuvis vyrų 200 metrų laisvuoju stiliumi distancijoje startavo itin prastai ir užėmė paskutinę, aštuntąją vietą.

Į finalą lietuvis pateko su daug žadančiu trečiu rezultatu, tačiau jau pirmojoje distancijos dalyje plaukė palyginus labai prastai. Lietuvis įveikus 100 metrų rikiavosi paskutinis, o plaukimo tempas buvo prastesnis nei pademonstruoto pusfinalyje. Antrojoje distancijos dalyje Danas taip ir nebeaplenkė nė vieno varžovo ir finišuodamas per 1:45,78 min. liko paskutinis.

Rungties nugalėtoju tapo britas Tomas Deanas, kuris distanciją įveikė per 1:44,22 min. Sidabro medaliu pasidabino kitas britas Duncanas Scottas, kuris finišą kirto per 1:44,26 min. Bronza atiteko brazilui Fernando Schefferui (1:44,66 min.).

Vis tik, Olimpinės žaidynės pajėgiausiam Lietuvos plaukikui dar nėra baigtos. Lietuvis dar jėgas išmėgins 200 metrų kompleksiniu būdu plaukimo rungtyje bei kartu su kitais komandos draugais stos į kovą 4×100 metrų estafetės rungtyje.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts