Europos moterų rankinio čempionių titulą iškovojo Norvegija

moteru rankinis

Sekmadienį pasibaigusiose Europos moterų rankinio pirmenybėse Danijoje triumfavo Novergijos rankininkės. Jos rezultatu 22:20 (14:10) nukarūnavo čempionų titulą gynusias Prancūzijos atstoves.

Visas rungtynes vyko įtempa kova nors pirmąjame kelinyje dominavo norvergės, puikiai išnaudodavusios greitą puolimą ir rodydamos puikią gynybą, jos pirmą kėlinį laimėjo 14:10.

Tačiau prancūzės neketino taip lengvai atiduoti Europos čempionės titulo ir antrajame kėlinyje sustiprino gynybą – 49 rungtynių minutę rezultatas buvo lygus. Vis gi šiame čempionate puikiai žaidusios norvegės atlaikė šį spaudimą ir laimėjo finalą rezultatu – 22:20.

Novergijos nacionalinė moterų rinktinė Europos čempionėmis tapo jau 8 kartą. Čempionato bronzos medalius netikėtai iškovojo Kroatijos rankininkės, jos dvikovoje dėl trečios vietos rezultatu 25-19, įveikė Danijos atstoves.

Lietuvos moterų rankinio rinktinė į šį Europos čempionatą nepateko, patirdamos du pralaimėjus ir iškritusios jau antrame kvalifkacijos raunde. Paskutinį ir vienitelį kartą lietuvės Europos geriausiųjų turnyre žaidė 1996 metais.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts