Lenkijos bokso ringe mirtinai sužalotas aštuoniolikmetis

Bokso ringe žuvo jaunuolis

Nors sportas siejamas su sveika gyvensena, kartais profesionalų ringuose, ypatingai kovinėse sporto šakose, neišvengiama itin skaudžių pasekmių. Tokių, kuri neseniai ištiko aštuoniolikmetį Jordanijos jaunimo bokso rinktinės narį Rashedą Al Swaisatą, balandžio 16 dieną stojusį į paskutinę gyvenimo kovą.

Pastarasis sportininkas Lenkijos mieste Kielcuose vykusiame pasaulio jaunimo bokso čempionate grūmėsi su metais jaunesniu Estijos atstovu Antonu Vinogradovu. Baltijos šalies atstovas jordanietį pasiuntė į nokautą, iš kurio šis neatsigavo ir buvo išvežtas į ligoninę. Gydymo įstaigoje praleidęs 10 dienų, R. Al Swaisatas netikėtai mirė.

Pasak Lenkijos bokso federacijos atstovo Grzegorzo Nowaczeko, ligoninėje azijiečiui buvo diagnozuota hematoma – kraujo išsiliejimas į smegenis. Vietos gydytojų teigimu, neaišku, ar kraujas į smegenis išsiliejo dėl traumos patirtos kovoje su estu metu, ar lemtinga R. Al Swaisatui kova tik paaštrino anksčiau patirtų sunkių galvos traumų pasekmes.

Tokios varžovo lemties ir pirmojo etapo kovos baigties sukrėstas estas A. Vinogradovas jau sekančiame etape vieningu teisėjų sprendimu nusileido serbui Almirui Memičiui ir iš kovos dėl medalių pasitraukė.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts