UFC lengvasvoris subadė savo seseris

31 metų lengvasvoris meksikietis kovotojas Irwinas Rivera yra puikiai pažįstamas šios sporto šakos fanams dėl drąsos, agresyvaus kovos stiliaus ir, be abejo, gražių pergalių ringe. Vis dėlto, jo karjera pakibo ant plauko.

Ketvirtadienį Floridos policija sulaikė kovotoją po to, kai jis naktį užsipuolė jo namuose nakvojusias seseris. Pastarosios teigė, kad buvo pažadintos peilio dūrių, o pats Irwinas it patrakęs tuo metu kartojo, kad jam taip liepia elgtis „aukštesnės jėgos“.

Moterims pradėjus gintis visomisi išgalėmis, brolis pasišalino, o netrukus buvo sulaikytas policijos pareigūnų.

Atvykusi pagalba rado jaunesniąją, 22 metų amžiaus moterį, gulinčią prie plento ir maldaujančią pagalbos, o jos vyresnioji 33 metų sesuo tuo metu pasruvusi krauju gulėjo brolio name.

Abi moterys nugabentos į ligoninę su daugybiniais durtiniais ir pjautiniais sužalojimais, dėl jų gyvybės kovoja medikai.

I. Riverai pateikti kaltinimai dėl pasikėsinimo į dviejų žmonių gyvybes. Veikiausiai jam bus paskirta ir psichiatrinė ekspertizė.

Panašu, kad Žvėries pravardę turintis kovotojas ją šįsyk patvirtino ne ringe, o artimoje aplinkoje.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts