Po metų pertraukos grįžęs C.McGregoras krito antrame raunde

Superžvaigždė krito antrame raunde

Ankstyvą šio sekmadienio rytą Abu Dabyje esančioje „kovų saloje“ įvyko pirmasis 2021 metų UFC-257 turnyras. Pagrindinėje vakaro kovoje susirėmė du šio sporto titanai – airis C.McGregoras ir amerikietis D.Poirieris. Pastarasis antro raundo viduryje šventė įspūdinga pergalę techniniu nokautu.

Pirmą kartą po metų pertraukos į narvą žengęs Conoras McGregoras demonstravo puikią fizinę formą ir kovodamas stovėsenoje atrodė tikrai pavojingas, tačiau amerikietis D.Poirier puikiai atakavo airio kojas galingais smūgiais, kurie galiausiai turėjo didelę įtaką kovos pabaigai. Visos kovos metu D.Poirier buvo labai techniškas ir kantriai laukė tinkamo momento, kol galiausiai antro raundo viduryje, po dar vieno galingo spyrio į koją, prirėmė savo priešininką prie narvo krašto ir paleido tikrą smūgių „laviną“ jam į veidą ir galiausiai C.McGregoras krito ant žemės.

Tai buvo pirmas kartas C.McGregoro karjeroje, kai varžovas jį pasiuntė į nokautą. Iki šiol UFC superžvaigždė buvo pralaimėjęs tik skausmingais veiksmais, o per 12 paskutinių kovų organizacijoje jį privertė pasiduoti tik Nate‘as Diazas ir absoliutus lengvo svorio čempionas Chabibas Nurmagedovas.

„Esu laimingas, bet nenustebęs. Visų pirma norėčiau pasakyti, kad Conoras pralaimėjimą priėmė labai profesionaliai todėl jaučiu jam pagarbą. Mano tikslas šioje kovoje buvo būti techniškam, o ne tiesiog muštis. Dabar turime po pergalę ir galbūt kovosime trečią kartą“, – sakė nugalėtoju tapęs D.Poirier.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts