JAV gimnastės pasirodymas sužavėjo milijonus

Neeilinis N.Dennis pasirodymas

Jungtinėse Amerikos Valstijose vykusiose studenčių gimnastikos varžybose, amerikietė Nia Dennis surengė neeilinį pasirodymą ir atrodo jog tai pakeitė jos gyvenimą.

Viso pasirodymo metu Kalifornijos universitetui atstovaujanti amerikietė puikiai atliko laisvuosius pratimus ir už savo pasirodymą iš teisėjų gavo beveik maksimalu įvertinimą – 9,95 balo. Tokiu būdu N.Dennis savo universitetui padėjo išplėšti pergalę ir laimėti prieš Arizonos valstijos universitetą.

Amerikietės pasirodymo metu skambėjo Kendricko Lamaro, Beyonce, Missy Elliott, Soulja Boy, Tupaco Shakuro ir Megan Thee Stallion kūrinių motyvai. Šiuo pasirodymu Nia Dennis norėjo atskleisti juodaodžių kultūros grožį ir panašu jog jai pavyko. „Black excellence“ pavadintas pasirodymas žaibiškai užkariavo internetą, susilaukė garsių atlikėjų palaikymo ir per vieną dieną buvo peržiūrėtas beveik 7 milijonus kartų.

„Šita programa atspindi mano, kaip moters, asmenybę. Pasistengiau į pasirodymą įdėti daug detalių iš savo kultūros. Norėjau, kad tai būtų kaip šokių vakarėlis, nes tokia jau aš esu. Aišku, turėjau dar sušukti „LA“, juk mes Kalifornijos universitete“, – po pasirodymo pasakojo N.Dennis.

Sportininkę po pasirodymo „Twitter“ paskyroje pagyrė garsiausia visų laikų gimnastė Simona Biles: „Tu tai padarei mergyt! Buvo labai gera stebėti tavo pasirodymą. Taip ir toliau!“.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts