UFC svėrimų ceremonija ir visiškai pasikeitęs C.McGregoro elgesys

Taikus McGregoro šou

Mišrių kovos menų gerbėjai šios akimirkos laukė visus metus. Jau šį sekmadienį Jungtiniuose Arabų Emyratuose esančioje „kovų saloje“ įvyks pirmasis 2021 metų UFC turnyras, kurio pagrindinėje kovoje išvysime dvi šio sporto legendas – airį C.McGregorą bei amerikietį D.Poirierį.

Nors buvęs dviejų skirtingų svorio kategorijų čempionas Conoras McGregoras yra pagarsėjęs kaip vyrukas, kuris prieš kovas negaili piktų replikų varžovams, šį kartą oficialioje svėrimų ceremonijoje vaizdas buvo kitoks.

Į svėrimų ceremoniją airis atėjo pirmas bei su šypsena veide žengė tiesiai ant svarstyklių, o iškarto po jo ant scenos lipo ir amerikietis D.Poirier. Kai buvo patvirtinta jog abu sportininkai sėkmingai numetė svorį ir laukiamiausia metų kova įvyks, C.Mcgregoras pagarbiai pasveikino varžovą, o pastarasis legendai įteikė aštraus padažo buteliuką tarsi norėdamas pasakyti jog narve jo laukia tikras „pragaras“. Airis tai priėmė kaip juokelį ir demonstruodamas itin brandaus kovotojo elgesį dar kartą pasveikino varžovą paspausdamas jam ranką. Po to UFC legenda nieko nelaukė ir nuskubėjo pas savo vaikus.

C.McGregorui tai bus pirmoji kova po metų pertraukos mišrių kovos menų sporte. Jis savo sąskaitoje šiuo metu turi 26 kovas, 22pergales bei 4 pralaimėjimus ir 2 kartus yra tapęs skirtingų svorio kategorijų čempionu. D.Poirier sąskaitoje yra 32 kovos, 26 pergalės, 6 pralaimėjimai bei buvusio laikinojo UFC čempiono titulas.

Primename, kad kovą stebėti galėsite per „Go3“  televiziją. Sausio 24d apie 7 valandą ryto Lietuvos laiku.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts