Simas Bertašius dėjo didelį žingsnį olimpinių žaidynių link

Lietuvis pagerino savo paties rekordą

Simas Bertašius iš Graikijos grįš savo rankose turėdamas pergalę, rekordą bei didelį kraitį olimpinio reitingo taškų. Kretos saloje įvyko „World Athletics“ kontinentinio turo varžybos, kuriose mūsų šalies bėgikas 1500 metrų distanciją įveikė per 3 minutes ir 37,82 sekundes bei taip pagerino sau pačiam priklausiantį Lietuvos rekordą.

Simonui Bertašiui pavyko puikiai startuoti bei įsitvirtinti antroje pozicijoje. Pirmojoje distancijos pusėje Lietuvos bėgikas stengėsi išlaikyti vienodą tempą bei per daug neatsilikti nuo pagrindinio savo varžovo, o likus bėgti 600 metrų – ėmėsi lemiamų veiksmų. Iki finišo likus 250 metrų S.Bertašius šovė į priekį, užėmė pirmąją poziciją ir ją išlaikė iki pat finišo. Vertėtų paminėti, kad tai buvo pirmas lietuvio startas 1500 metrų rungtyje šiame sezone.

„Jau buvau startavęs 5000 m rungtyje, kur pagerinau asmeninį rekordą. Tai suteikė pasitikėjimo savo jėgomis, todėl rezultatas šiandien nenustebino – žinojau, kad galiu bėgti taip greitai. Žinoma, prieš varžybas į galvą lenda visokie scenarijai, galvoji, kad pirmas startas ir nežinai, ko esi vertas, ar yra greičio, ar visko yra pakankamai“, –  po pergalės sakė S.Bertašius.

Už geriausią rungties rezultatą bei laimėtas varžybas Lietuvos lengvaatlečiui atiteko 1196 olimpinio reitingo taškai ir tai yra didžiausias tokių taškų laimikis visoje S.Bertašiaus karjeroje. Po šio laimėjimo mūsų šalies sportininkas planetos reitinge turėtų pakilti iš 50 pozicijos į 41-43-ąją ir taip užsitikrinti vietą Tokijo Olimpinėse žaidynėse.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts