Rekordus gerinę Rapšys ir Šidlauskas vis tiek liko be medalių

Kazanėje vykstančiame ketvirtajame FINA pasaulio plaukimo taurės etape pasirodė du pajėgiausi Lietuvos plaukikai. Abu lietuviai varžybose pagerino rekordus, tačiau medalių iškovoti taip ir nepavyko.

Danas Rapšys stojo į kovą 200 metrų kompleksiniu būdu ir distanciją įveikęs per 1:53,74 min. finišą kirto ketvirtojoje pozicijoje bei liko per sprindį nuo medalio. Tiesa, lietuvis pagerino savo asmeninį rekordą (1 min. 54 sek.).

Rungties nugalėtoju tapo japonas Daiya Seto (1:50,66), sidabras atiteko Pietų Afrikos Respublikos plaukikui Matthew Sates'ui (1:52,32), trečias liko Daniilas Posynkovas (1:53,67).

Vyrų 50 metrų krūtine finale Andrius Šidlauskas distanciją įveikė per 26,22 sek. ir pagerino šešerius metus gyvavusį Lietuvos rekordą, kuris priklausė Giedriui Titeniui (26,38). Vis tik to nepakako, kad lietuvis iškovotų medalį ir finišą pasiekė penktojoje pozicijoje.

Auksą iškovojo vokietis Fabianas Schwingenschloglis (25,88) ir už savo nugaros paliko olandą Arno Kammingą (25,95) bei rusą Kirillą Strelnikovą (26,12).

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts